درب کرکره ای اتوماتیک (ROLLUP)

اگر برای نصب یا تعمیر و سرویس کرکره برقی اتوماتیک به این صفحه مراجعه نموده اید آدرس درست است با ما تماس بگیرید :

کرکره برقی اتوماتیک نصب و تعمیرات

کرکره برقی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنلوژی و لزوم سرعت و دقت در زندگی انسان درب هاي اتوماتيک يکي ملزومات مهم ساختمان ها به شمار می روند. از این رو درب اتوماتیک به یک صنعت در عرصه بین المللی تبدیل شده. یکی از رایج ترین و پر کاربرد ترین نمونه های درب اتوماتیک کرکره های برقی یا رول آپ می باشند. تنوع این کرکره های به حدی زیاد است که در برخورد اول مصرف کننده را سردر گم می کند. ما سعی می کنیم مختصری از اطلاعات وسیع موجود در این صنعت را برای شما مصرف کننده گرامی در اینجا ارائه دهیم.

انواع کرکره برقی

کرکره های برقی در کشور ما شامل4 دسته می شوند:
1- تیغه های آلومینیوم
2- تیغه های گالوانیزه فوم دار
3- تیغه های پلی کربنات
4-تیغه های فولادی پانچ
رایج ترین و پر فروش ترین نوع کرکره برقی که تقریبا بیش از90 در صد از این بازار را به خود اختصاص داده کرکره های آلومینیومی می باشند.

موتور

موتور های کرکره از نظر کارکرد به 2 دسته تقسم می شوند:
1- موتور توبلار tublar motor
این موتور ها داخل شفت قرار می گیرند و از نظر ظاهری پوشیده هستند و معمولا برای کارهای سبک استفاده می شوند. تفاوت آنها با موتور ساید در ظاهر و توان آنهاست و اینکه متعلقات آن را باید جدا گانه تهییه کنید. مانند برد رسیور و…

 2-موتور ساید side motor
این دسته از موتور ها بیرون از شفت نصب شده و با صفحه زنجیر به شفت متصل می گردنند.قدرت بیشتری نسبت به موتور های توبلار دارند . طبعا عملکرد بهتر.مزیت این موتور ها جدا بودن از مجموعه کرکره است و این موضوع کار سرویس دهی و نصب را راحتتر کرده است. این موتور ها به صورت یک پک کامل ارائه می شود که شامل موتور ، برد ، ریموت و مجموعه صفحا زنجیر است و شما را از خرید محصولات مورد نیاز نصب بی نیاز می کند.

ریل

ریل ها در کرکره به دو منظور کاربرد دارند یکی هدایت کننده کرکره در جهت حرکت هستند و دیگری تثبیت کننده کرکره به منظور عدم حرکت و نفوذ نا پذیری که در بحث ضد سرقت بودن بسیار کارایی دارند.

لوازم جانبی

شرکت آکسین از لوازم جانبی با کیفیت از شرکتهای مختلف استفاده میکند شرکت فنی مهندسی آکسین  در یک پروژه خود را محدود به یک برند خاص نکرده و در هر پروژه متناسب با نیازهای پروژه سبدی از محصولات مختلف را با توجه به ویژگی های آنها برای کار فرمایان خود انتخاب می کند به عبارتی برای هر نیاز بهترین و به صرفه ترین محصول را انتخاب میکند.