آرام بند کینگ

اصل بخرید!! کالای بی کیفیت مهمان یکی دو روزه است.

برای مشاوره درباره خرید ارامبند با کیفیت با ما تماس بگیرید:

لیست قیمت جک درب آرام بند -کره ای -ایتالیایی(کلیک کنید)

 contact-us

جک آرام بند

جک آرام بند کینگ کره نمره 2-King k720

جک آرام بند کینگ نمره 2 محصول کشور کره جنوبی بوده است این آرام بند دو سرعته یکی از با کیفیت ترین آرام بندهای موجود در بازار کشورمان و مدت گارانتی آن یکسال می باشد. جک آرام بند کینگ از سایز 1 الی 5 موجود می باشد هر کدام از این اعداد بیانگر میزان قدرت و توانایی این محصولات میباشند و می توان این جک آرام بند را بر روی انواع درب چوبی ، ضدسرقت و حتی درب وردی آهنی منازل و محیط های اداری نصب نمود.

آرام بند کینگ نمره 2

آرامبند کینگ

king k720 یک آرام بند برای درب چوبی است ک  قابلیت نصب بر روی درب های سبک و چوبی را دارد و میزان توان و قدرت آن کمتر 70 کیلیو گرم است. نرم و بی صدا بودن این مدل و بستن در تا انتها از ویژگی های برجسته در این مدل است. جنس بدنه در این آرام بند از آلمینیوم است و قابلیت باز شدن تا 180 درجه را دارد.

 

جک درب چوبی

نحوه نصب ارامبند کینگ

جک آرامبند آهسته بند کینگ با هلوگرام اصلی با ضمانت یکساله در بازار عرضه شده است. البته باید توجه داشت برای هماهنگی نصب و باز دید،  و استفاده از نظر کارشناسان و نصابان باید با خدمات و نمایندگی های مورد تایید این برند تماس حاصل فرمایید.

با توجه به اینکه فنر زبانه قفل های برقی خیلی قوی است اگر بخواهیم دربهای دارای قفل برقی را بدون صدا ببندیم، لازم است از آرام بندهای کینگ استفاده نماییم چرا که دارای سرعت هماهنگ با جهت بستن درب ها میباشد. ولی نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است، این است که سرعت دوم اکثر برندها در 20 درجه پایانی آغاز می شود و حال اینکه سرعت دوم  محصولات آرام بند کینگ در 10 درجه پایانی آغاز می گردد و لذا در صورتی که آرام بند کینگ بدرستی نصب و تنظیم گردد می توانیم از سرعت دوم آرام بندهای کینگ مانند سرعت سوم آرام بندهای 3 سرعته استفاده نماییم و درب را بدون ایجاد صدا ببندیم.

 

جک آرمبند درب چوبی

ارامبند کینگ نمره 3

در پایان باید گفت خرید جک ارام بند کینگ 2 برای درب های وردی چوبی، درب های سرویس بهداشتی که سبک هستند پشنهاد می گردد، اگر درب شما وزن بالایی دارد پیشنهاد میکنم از محصولات کینگ با نمره بالاتر ک قدرت بیشتری نیز دارند استفاده نمایید.

آرام بند کینگ 3 – king k730

جک آرام بند کینگ کینگ نمره 3 مخصوص در های نمیه سنگین و درب های ورودی ساختمان

جک آرام بند کینگ 3 محصول شرکت AssaAbloy کره جنوبی می باشد که در چند سال اخیر وارد بازار ایران شده است و به علت داشتن کیفیت بسیار مطلوب و قدرت بالا ، به سرعت جزو پرفروش ترین آرام بند بدل شده است. آرام بند سری کینگ دارای شماره های 1 الی 5 است که قابل نصب بر روی انواع درب چوبی ، ضدسرقت و حتی درب وردی آهنی منازل و محیط های اداری میباشد و این اعداد بیانگر قدرت این آرامبند ها برای درب هایی با وزن های مختلف است. در اینجا سعی شده به مشخصات فنی این آرامبند بپردازیم.

 

جک آرامبند

مشخصات فنی آرامبند کینگ king

 

آرامبند کینگ 3 در بین هم خانواده های جک آرام بند کینگ ، پر قدرت ترین جک آهسته بند محسوب میشود و با استفاده از فنر هیدرولیکی درب عابر رو آرامبندی کاملا بی صدا را عرضه داشته است که بیناز به برق میباشد و قابلیت ارتعاشی فنر های پر قدرت خود در ب را باز و بسته میکند. استفاده از سیستم دو سرعته در آرام بند کینگ 3 در زمان بسته شدن در 10 درصد آخر مسیر سرعت خود کاهش میدهد تا در ببه صورت کاملا بی صدا و کامل بسته شود

سایر قابلیت های فنی آرام بند king k730

 • تولید شده در کره جنوبی و دارای کیفیت بسیار بالا
 • طــــول بـازو و قدرت فنر قابــل تنظیم
 • قابلیت دو سرعته
 • سرعت قابل تنظیم جک آرام بند درب
 • حساسیت کم روغن به تغییرات فصلی دما
 • قیمت اقتصادی با توجه به کیفیت بالا
 • گارانتی معتبر
 • کاملا بی صدا

شیوه نصب آرام بند

آرامبند کینگ نمره 3 از قدرت بسیار خوبی برخوردار سات به گونه ای که به راحتی میتواند قفل های برقی نصب شده بر روی درب ورودی ساختمان ها را ببند، با توجه به اینکه فنر زبانه قفل های برقی خیلی قوی است اگر بخواهیم دربهای دارای قفل برقی را بدون صدا ببندیم، لازم است از آرام بندهای کینگ استفاده نماییم چرا که دارای سرعت هماهنگ با جهت بستن دربها میباشد. ولی نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است، این است که سرعت دوم اکثر برندها در 20 درجه پایانی آغاز می شود و حال اینکه سرعت دوم آرام بندهای کینگ در 10 درجه پایانی آغاز می گردد و لذا در صورتی که آرام بند کینگ بدرستی نصب و تنظیم گردد می توانیم از سرعت دوم آرام بندهای کینگ مانند سرعت سوم آرام بندهای 3 سرعته استفاده نماییم و درب را بدون ایجاد صدا ببندیم.

 

قیمت جک آرامبند

door closer king no.3

گارانتی و خدمات

محصولات آرام بند کینگ کره با هلوگرام اصلی با ضمانت یکساله در بازار عرضه شده است. البته باید توجه داشت برای هماهنگی نصب و بازدید ، و استفاده از نظر کارشناسان و نصابان باید با خدمات و نمایندگی های مورد تایید این برند تماس حاصل فرمایید.

جمع بندی نهایی

در نهایت باید گفت خرید آرامبند کینگ 3 دارای مزیت اقتصادی است و نسبت به محصولات مشابه خود دارای قیمتی مقرون به صرفه است و دارای کیفیت بسیار بالا و کاملا بی صدا ونرم است.

جک آرام بند کینگ 4 – king k740

جک آرام بند کینگ 4 محصول شرکت AssaAbloy کره جنوبی می باشد که در چند سال اخیر وارد بازار ایران شده است و به علت داشتن کیفیت بسیار مطلوب و قدرت بالا ، به سرعت جزو پرفروش ترین آرامبن شد است.

آرام بند سری کینگ دارای شماره های 1 الی 5 است که قابل نصب بر روی انواع درب چوبی ، ضدسرقت و حتی درب وردی آهنی منازل و محیط های اداری میباشد و این اعداد بیانگر قدرت این آرامبند ها برای درب هایی با وزن های مختلف است. در اینجا سعی شده به مشخصات فنی این آرامبند بپردازیم.

جک ارامبند کینگ

king no.4

مشخصات فنی آرامبند King K740

آرامبند کینگ 4 در بین هم خانواده های برند کینگ ، پر قدرت ترین آرام بند محسوب میشود و با استفاده از فنر هیدرولیکی درب عابر رو آرامبندی کاملا بی صدا را عرضه داشته است که بیناز به برق میباشد و قابلیت ارتعاشی فنر های پر قدرت خود در ب را باز و بسته میکند. استفاده از سیستم دو سرعته در آهسته بند کینگ 4 در زمان بسته شدن در 10 درصد آخر مسیر سرعت خود کاهش میدهد تا در ببه صورت کاملا بی صدا و کامل بسته شود.

 

 

سایر قابلیت های فنی

 • تولید شده در کره جنوبی و دارای کیفیت بسیار بالا
 • طــــول بـازو و قدرت فنر قابــل تنظیم
 • قابلیت دو سرعته
 • سرعت قابل تنظیم جک آرام بند درب
 • حساسیت کم روغن به تغییرات فصلی دما
 • قیمت اقتصادی با توجه به کیفیت بالا
 • گارانتی معتبر
 • کاملا بی صدا

گارانتی و خدمات

جک آرام بند کینگ کره با هلوگرام اصلی با ضمانت یکساله در بازار عرضه شده است . البته باید توجه داشت برای هماهنگی نصب و باز دید ، و استفاده از نظر کارشناسان و نصابان باید با خدمات و نمایندگی های مورد تایید این برند تماس حاصل فرمایید.

جمع بندی نهایی

در نهایت باید گفت خرید آرامبند کینگ 4 دارای مزیت اقتصادی است و نسبت به محصولات مشابه خود دارای قیمتی مقرون به صرفه است و دارای کیفیت بسیار بالا و کاملا بی صدا ونرم است.

آرام بند کینگ 5 -king k750

آرام بند کینگ نمره 5 قوی ترین جک آرامبند برای درب های سنگین با وزن بالا

جک آرام بند کینگ نمره 5 مخصوص درب های سنگین با وزن بالا می باشد، این جک آرامبند از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و جنس آن از آلومینیوم خشک بوده و سیستم عملکرد آن هیدرولیک فنر فشاری می باشد، انواع آرام بند های کینگ محصول شرکت AssaAbloy کره می باشد، محصولات آرام بند این شرکت کره ای چند سالی است که در ایران جزو پرفروش ترین و مطرح ترین نوع جک ارام بند می باشند. آرام بند های کینگ کره دارای عملکرد دو سرعته می باشند به این صورت که در لحظه بستن درب سرعت حرکت را کاهش داده تا درب بصورت آهسته بسته گردد.

مشخصات فنی king k750

آرامبند کینگ king 750 در بین هم خانواده های برند کینگ ، پر قدرت ترین آرام بند محسوب میشود و با استفاده از فنر هیدرولیکی درب عابر رو آرامبندی کاملا بی صدا را عرضه داشته است که بیناز به برق میباشد و قابلیت ارتعاشی فنر های پر قدرت خود در ب را باز و بسته میکند. استفاده از سیستم دو سرعته در آرام بند کینگ 5 در زمان بسته شدن در 10 درصد آخر مسیر سرعت خود کاهش میدهد تا در ببه صورت کاملا بی صدا و کامل بسته شود.

 

مشخصات فنی آرام بند کینگ

king specification no.5

سایر قابلیت های فنی

 • تولید شده در کره جنوبی و دارای کیفیت بسیار بالا
 • طــــول بـازو و قدرت فنر قابــل تنظیم
 • قابلیت دو سرعته
 • سرعت قابل تنظیم جک آرام بند درب
 • حساسیت کم روغن به تغییرات فصلی دما
 • قیمت اقتصادی با توجه به کیفیت بالا
 • گارانتی معتبر
 • کاملا بی صدا

گارانتی و خدمات

جک آرام بند کینگ با هلوگرام اصلی با ضمانت یکساله در بازار عرضه شده است . البته باید توجه داشت برای هماهنگی نصب و باز دید ، و استفاده از نظر کارشناسان و نصابان باید با خدمات و نمایندگی های مورد تایید این برند تماس حاصل فرمایید.